Інгулець не дозволив Минаю обійти себе в таблиці: помилки захисника закарпатців коштувала їм перемоги

Переглядів 940
УПЛ повернулася після паузи на матчі збірних. Програму 19 туру відкривав поєдинок між Минаєм та Інгульцем, який завершився вольовою перемогою гостей – 1:2.

Тренерське протистояння Володимира Шарана та Сергія Ковальця має особливий підтекст, оскільки в часи ігрової кар'єри обидва встигли пограти в Динамо та Карпатах.

Минай у випадку перемоги міг не тільки обійти Інгулець, але й піднятися на кілька сходинок в таблиці.

Поєдинок на стадіоні «Минай» завершився з рахунком 1:1. У першому таймі рахунок відкрили господарі, яким на допомогу прийшов стандарт. На 21-й хвилині після подачі кутового в другому матчі поспіль відзначився Юрій Кравчук, який ударом головою переправив м'яч в сітку воріт.

По перерві команди за допомогою замін змінили малюнок гри. Минай прагнув дотримати переможний рахунок, проте Інгулець виявився проти такого розвитку подій.

На 84-й хвилині захисник Минаю Олександр Мельник не зміг вибити м'яч з порожніх воріт та дозволив Інгульцю зрівняти рахунок, а наприкінці компенсованого часу гра рукою футболіста команди господарів призвела до призначення пенальті у ворота команди Шарана.

До м'яча підійшов Максим Ковальов, який переграв Олександра Бандуру та приніс команді Ковальця вольову перемогу над Минаєм з рахунком 2:1.