Ісенко знову виграв для Ворскли серію пенальті: команда Скрипника ще не програє на Winter Cup

Переглядів 583
Павло Ісенко. Фото: Brave GK
Ворскла та Верес зустрілися в битві середняків УПЛ на Winter Cup-2023. Основний час матчу закінчився без голів, а у серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулася підопічнім Віктора Скрипника (0:0, 5:4 по пенальті).

Попри те, що Ворсклі та Вересу не вдалося розмочити рахунок в основний час, гра була багатою на небезпечні моменти у виконанні обох команд.

В першому таймі більш близькою до голу була Ворскла, проте Вересу вдалося зберегти власні ворота у недоторканності.

По перерві команди обмінялися небезпечними моментами: на 64-й хвилині центрбек Вереса Олександр Лебеденко прийшов на стандарт та поцілив у поперечку  після подачі Андрія Блізніченка, на що Ворскла відповіла ударом Таулянта Сефері, який влучив у стійку воріт Вереса.

Чудовий шанс у Вереса не реалізував Геннадій Пасіч, якому не дозволив відзначитися Павло Ісенко. Голкіпер Ворскли був особливо вмотивований після невдалої гри проти Левадії (3:2).

Оскільки команди не змогли визначити переможця в основний час, гра перейшла у серію пенальті. Ворскла реалізувала п'ять ударів з п'яти, а  Пасіч змарнував свою спробу – Ісенко потягнув удар футболіста Вереса та приніс другу перемогу Ворсклі на Winter Cup-2023