Карпати чекають від Маркевича капітуляції: джерело розповіло, що вигадали у клубі аби змусити тренера піти

Переглядів 4392
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
6 голосів
Карпати чекають від Маркевича капітуляції: джерело розповіло, що вигадали у клубі аби змусити тренера піти
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Мирон Маркевич може залишитися на посаді головного тренера Карпат. Однак у львівському клубі очікують на динамічний розвиток подій в цьому питанні.

Нещодавно головний тренер Карпат Мирон Маркевич особисто заявив, що залишається на своїй посаді. У понеділок він провів зустріч з власником Володимиром Матківським, на якій було вирішено залишити фахівця.

Але телеграм-канал «Футбол з вертьольоту» повідомив, у львівському клубі дещо задумали, щоб в подальшому змінити думку Маркевича. Нагадаємо, що можливим його наступником називали Владислава Лупашка. Тепер він очолить команду Карпат U-19.

«Все дуже динамічно. Дійшли чутки, що Лупашко може наразі прийти в структуру клубу, навіть при працюючому Мирону Богдановичу! Наприклад, на посаду старшого тренера юнацької команди чи щось подібне, але з прицілом і фокусом на майбутнє.

В клубі хочуть натиснути на свого тренера.

Звичайно, це робиться, аби створити максимальний дискомфорт для Маркевича-старшого, який вже працює без сина і по суті втратив усіх союзників всередині. Тим самим, мабуть, розраховують на самоусунення головного тренера і на повну капітуляцію».

  • Нагадаємо, що Лупашко нещодавно залишив посаду головного тренера Інгульця після того, як виграв з петровським клубом Першу лігу.
  • Окрім клубу Олександра Поворознюка, до УПЛ піднялися й Карпати під керівництвом Маркевича.