«Келсі виходив на заміну, як на фінал Ліги чемпіонів»: Йовічевіч у захваті від форварда Шахтаря

Переглядів 564
Кевін Келсі. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевіч оцінив перформанс нападника Кевіна Келсі, який приніс перемогу в матчі проти ФК Львів (2:1).

Шахтар здобув вольову перемогу над ФК Львів завдяки голу венесуельського форварда Кевіна Келсі на п'ятій компенсованій хвилині матчу (2:1).

Йовічевіч після матчу віддав належне Келсі, який за десять хвилин перебування на полі приніс Шахтарю важливі три очки.

«У ньому щось особливе, що він не відчуває страху, грає без вагань, грає серцем, як дитина в школі. Він виходив із такими очима на ці 10 хвилин, як на фінал Ліги чемпіонів. Сікан, до речі, теж сьогодні здорово увійшов у гру.

Але я хочу сказати, що є щось особливе в ньому, він розвивається і вже забиває ключові голи для нас у свої 18. Але є над чим працювати», – додав наставник.

18-річний Келсі після переходу в Шахтар провів вісім матчів, в яких відзначився трьома голами.

Наразі Шахтар посідає перше місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 49 балів. Через чотири дні Шахтар і ФК Львів зіграють між собою в рамках 21-го туру УПЛ.