Хто покаже стикові матчі УПЛ? Верес та Інгулець битимуться за виживання з клубами Першої ліги

Переглядів 5931
Завтра, 10 червня, будуть зіграні перші стикові матчі між представниками УПЛ та Першої ліги за право грати в елітному дивізіоні наступного сезону.

У перехідних матчах зійдуться дві команди УПЛ, які посіли 13 та 14 місця (Верес та Інгулець) за підсумками сезону 2022/23. З Першої ліги змагатимуться третя та четверта команди (ЛНЗ та МФК Металург).

Де дивитися матч Інгулець – ЛНЗ?

Перший матч між Інгульцем та ЛНЗ у Петровому можна буде переглянути на телеканалі Setanta Sports та на OTT-платформі офіційного мовника УПЛ 2022/23. Початок –17:00.

Де дивитися матч Металург – Верес?

Паралельно у Львові свій матч проведуть МФК Металург та Верес. Пряму трансляцію перехідного матчу покаже YouTube-канал ПФЛ та телеканал МТМ (Запоріжжя).

• Згідно з регламентом, якщо поєдинки плей-оф завершаться з рівним рахунком, то для визначення переможця буде призначено додатковий час (два тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час переможця виявлено не буде, буде призначено серію 11-метрових ударів.
  • У розіграші УПЛ 2022/2023 перемогу здобув Шахтар, а в Першій лізі чемпіонство виграло Полісся, яке вперше в історії зіграє в еліті українського футболу.