Колишні тренери збірної України, екснаставник Дніпра-1 та інші: Колос визначився з кандидатами на посаду керманича

Переглядів 77
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Колишні тренери збірної України, екснаставник Дніпра-1 та інші: Колос визначився з кандидатами на посаду керманича
Олександр Петраков. Фото: УАФ
Журналіст-блогер Ігор Бурбас повідомив, що керівництво ковалівського Колосу вже окреслило коло кандидатів на посаду нового головного тренера «аграріїв». У списку одразу кілька гучних прізвищ.

Ігор Бурбас озвучив прізвища одразу кількох фахівців, котрі, за його інформацією, реально претендують на посаду нового головного тренера Колосу.

Як повідомляє джерело, керівництво ковалівського клубу нині предметно розглядає кандидатури екстренера «аграріїв» Руслана Костишина та колишнього керманича київської Оболоні Валерія Іващенка. 

Також у розширеному списку присутнє й прізвище колишнього головного тренера національної збірної України Олександра Петракова, екскерманича Дніпра-1 Олександра Кучера та колишнього наставника Полісся й в. о. синьо-жовтої дружини Юрія Калитвинцева.

  • Після 20-ти турів Колос має в доробку 18 залікових балів та посідає 12-ту сходинку в турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги.
  • У 21-му турі «аграрії» завітають в гості до ЛНЗ. Поєдинок у Черкасах заплановано на 16 березня, початок гри о 15:30.
Найкращі букмекери
рейтинг 9.9
Перейти 150000 грн
Перейти
рейтинг 9.8
Перейти 250000 грн
Перейти
рейтинг 9.7
Перейти 100000 грн
Перейти