Колишній допінг-офіцер УАФ виграв суд в Динамо: у справі Бесєдіна остаточно поставлено крапку

Переглядів 3752
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
0 голосів
Колишній допінг-офіцер УАФ виграв суд в Динамо: у справі Бесєдіна остаточно поставлено крапку
Артем Бєсєдін. Фото: ФК Динамо
Печерський районний суд м. Києва виніс рішення у справі екс-координатора допінг-контролю УАФ Максим Бецка проти Динамо про захист честі та ділової репутації в допінговому скандалі за участю Артема Бесєдіна.

Наприкінці 2019 року форвард Динамо Артем Бєсєдін опинився в епіцентрі допінгового скандалу, отримавши бан на один рік. Лікар Динамо Леонід Миронов замість пігулки від головного болю виписав футболісту заборонений фонтурацетам, що ледь не коштувало футболісту участі на Євро-2020.

У березні 2020 року Динамо звинуватило тодішнього на той час координатора допінг-контролю в порушенні антидопінгового регламенту УЄФА про розголошення я конфіденційної інформації.

Бецко на своїй сторінці у Facebook прокоментував рішення суду на його користь.

«Печерський районний суд вирішив «зобов'язати ТОВ «Футбольний клуб «Динамо Київ» спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом викладення публікацій на офіційному веб-сайті ТОВ «Футбольний клуб «Динамо Київ» в розділі «Новини». Дрібниця, але приємно, як то кажуть! Маю сказати, що ще можлива їхня апеляція, але, як на мене, апелювати з їхнього боку – тільки соромитись», – написав Бецко у Facebook.

Бєсєдін цього сезону провів 20 матчів за Динамо у всіх турнірах, в яких відзначився одним асистом. Контракт гравця з «біло-синіми» розрахований до 31 грудня 2024 року. Портал Transfermarkt оцінює його вартість у два мільйони євро.