Колос зіпсував дебют Супряги: ковалівці здобули першу перемогу з Поздєєвим, а Зоря дарма віддала Алефіренко

Переглядів 84
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Едуард Козік та Владислав Супряга. Фото: ФК Колос (Ковалівка)
У першому поєдинку понеділка в рамках сьомого туру УПЛ Колос на домашньому полі з мінімальним рахунком переграв Зорю (1:0), перервавши гнітючу серію з семи матчів без перемог.
  • Минулого сезону команди обмінялися між собою перемогами. У першому колі мінімально перемогли «мужики» (1:0), у другому колі з таким самим рахунком успіх святкував вже Колос.
  • За луганський колектив у цій грі зі стартових хвилин дебютував Владислав Супряга, якого Зоря орендувала у київського Динамо.
  • Новачок Колоса Даниїл Алефіренко у минулому сезоні виступав за Зорю.
  • До матчу проти проти Зорі Колос під орудою Олександра Поздєєва домашніх перемог в УПЛ ще не здобував: у чотирьох матчах була одна нічия та три поразки.

Розморені пообіднім сонечком обидві команди перший тайм поєдинку у Ковалівці завершили «на суху». Хоча назвати гру нудною, язик не повертається.

Найреальніший шанс вперше змінити «бублики» на табло мав наддосвідчений півзахисник Колоса Андрій Цуріков, який не зумів скористатися виходом віч-на-віч з Микитою Турбаєвським.

Як потрібно витискати максимум, колишньому динамівцю продемонстрував нападник Третяков, який класно замкнув головою навіс від Алефіренка.

▶️  Відео голу Максима Третякова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Зрештою, після голу від Третякова, більше результативних ударів не було. Колос вперше у новому сезону святкує вікторію, яку його фани чекали від 25 травня! До речі, тоді «аграрії» теж переграли Зорю і також з рахунком 1:0.

Україна. Прем’єр-ліга, 7-й тур

Колос – Зоря – 1:0 (0:0)

Гол: Третяков, 62,

• У наступному турі Колос на виїзді зіграє проти Руху. Поєдинок у Львові заплановано на 29 вересня. Стартовий свисток на «Арені Львів» має пролунати о 15:30.
  • Зоря в турі номер вісім на формально домашньому полі прийматиме полтавську Ворсклу. Гра у Києві буде зіграна 30 вересня і розпочнеться о 18:00.
  • Після семи турів Колос має в активі шість очок та займає 13 сходинку у турнірній таблиці УПЛ, а Зоря з дев’ятьма заліковими балами тримається восьмою.