Козловський зробив вибір: Рух офіційно оголосив про призначення одного з головних тренерів

Переглядів 8472
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
4 голоси
Козловський зробив вибір: Рух офіційно оголосив про призначення одного з головних тренерів
Денис Колчин. Фото: ФК Рух
Рух обрав собі нового головного тренера для команди U-19. Львівську юнацьку команду після відходу Юрія Бакалова буде очолювати Денис Колчин.

Нещодавно Рух офіційно оголосив про відхід Юрія Бакалова з посад директора академії та головного тренера команди U-19 львів'ян.

Без цього спеціаліста юнацький склад навіть встиг обіграти одноліток з ЛНЗ із рахунком 6:1 під керівництвом Михайла Дячука-Ставицького, який виконував обов'язки старшого тренера.

А тепер пресслужба клубу, почесним президентом якого є Григорій Козловський, повідомила, що новим наставником команди U-19 Руху став Денис Колчин, який вже встиг прокоментував це призначення.

«Я не очікував на таку пропозицію. Нещодавно мені зателефонував Віталій Пономарьов, ми разом отримували Pro-ліцензію у Києві, і спитав, чи не хотів би я тренувати Рух U-19? У мене в Одесі було багато роботи в ДЮФК Атлетік, де я працював директором, але я все ж вирішив обдумати цю пропозицію.

Далі я вже поспілкувався з Ігорем Дедишиним і він розповів все про Академію, запропонував зустрітись і побачити все на власні очі. Мені стало цікаво, тож я приїхав та ознайомився з усім», – приводить слова тренера клубна пресслужба.

  • Колчин з 2010-го по 2013 рр. працював тренером в академії Чорноморця, після чого очолив одеську Жемчужину, в якій пробув до 2017 року.
  • Після того (2017-2018) спеціаліст був головним тренером вінницької Ниви, а з 2019-го по 2020-й працював у академії одеського Атлетіка.
  • З 2020-го по 2022 рр. Колчин очолював Балкани Зоря, а потім повернувся до Атлетіка, ставши спортивним директором.
  • Рух U-19 наразі посідає п'яте місце в чемпіонаті України, маючи 37 очок після 22-х зіграних турів.
  • Основна команда львів'ян також займає п'яту сходинку, однак в УПЛ: 39 балів після 22-х матчів.