Кривбас та Рух переграли європейські клуби: результати міжнародних товариських поєдинків команд УПЛ

Переглядів 5627
Радість гравців Кривбаса. Фото: ФК Кривбас (Кривий Ріг)
Бронзовий призер УПЛ Кривбас та львівський Рух готуючись до нового сезону, здобули синхронні перемоги на зборах, перегравши Динамо з Бухареста та австрійський Штурм відповідно.

Клуби Української Прем’єр-ліги продовжують планомірну підготовку до поновлення змагань в елітарному дивізіоні нашої держави.

Кривбас розпочав свій збір у Хорватії з мінімальної перемоги над одним з грандів румунського футболу Динамо з Бухареста. «Червоні собаки», які зараз переживають не найкращі часи і ледь втрималися в Лізі 1 у минулому сезоні, дали гідний бій команді Юрія Вернидуба, але програли.

Героями криворіжців став півзахисник Єгор Твердохліб та нападник Максим Задерака.

Товариський матч

Динамо (Бухарест, Румунія) – Кривбас (Кривий Ріг, Україна) 0:2 (0:1)

Гол: Твердохліб, 9, Задерака, 84.

• У своєму наступному товариському матчі Кривбас зустрінеться зі швейцарським Янг Бойзом. Поєдинок заплановано на 10 липня. Початок гри о 19:00.

Львівський Рух продовжив свою безпрограшну серію у міжсезоння. Після погрому Вереса (4:0) та нічиєї з угорським Кечметом (2:2) підопічні Віталія Пономарьова подужали міцний австрійський Штурм.

Підвалини перемоги львів’яни заклали ще у першому таймі, коли точні і результативні удари вдалися півзахиснику Денису Підгурському та нападнику-новачку Ігорю Краснопіру, який приєднався до Руха влітку, перейшовши з київської Оболоні.

Той таки Краснопір та Ярослав Карабін своїми голами у таймі номер два і взагалі довели справу до погрому.

Австрійці все ж спромоглися на гол престижу, але зробили це лише після вилучення з поля Богдана Слюбика. Голом з пенальті за чорно-білих відзначився Манпріт Саркарія.

Штурм (Грац, Австрія) – Рух (Львів, України) 1:4 (0:2)

Голи: Саркарія, 85, пен. – Підгурський, 4, Краснопір, 35, 63, Карабін, 77.

• Наступного вівторка, 9 липня, Рух поміряється силами з хорватським Хайдуком зі Спліта. Гра розпочнеться о 15:00.