Кривбас забив перший гол нового сезону УПЛ: відео історичного взяття воріт від команди Вернидуба

Переглядів 590
Єгор Твердохліб святкує гол у ворота Чорноморця. Фото: УПЛ
Бронзовий призер попередньої кампанії чемпіонату України – Кривбас – відзначився дебютним голом у новому сезоні української Прем'єр-ліги, вразивши ворота Чорноморця.

У суботу, 3 серпня, Кривбас зустрічається з одеським Чорноморцем в рамках першого туру української Прем'єр-ліги сезону 2024/25.

Криворіжці вийшли вперед вже на шостій хвилині матчу. Захисник Денис Кузик виконав чудову навісну передачу, яку з лінії воротарського майданчику Чорноморця замкнув 23-річний півзахисник Кривбасу Єгор Твердхоліб.

Цей гол точно увійде в історію, оскільки це перше взяття воріт у чемпіонаті України розіграшу 2024/25.

Відео історичного голу Твердохліба у ворота Чорноморця

Станом на 30 хвилину матчу рахунок між командами 1:0 на користь підопічних Юрія Вернидуба.

• Нагадаємо, що у поєдинку-відкритті УПЛ сезону 2024/25 між львівськими Карпатами та рівненським Вересом була зафіксована нульова нічия.
  • Твердохліб виступає за Кривбас від січня 2024 року: вісім матчів, два голи та одна результативна передача.