Криза Зорі продовжується: луганці не виграли черговий матч в УПЛ і збільшили жахливу антисерію

Переглядів 682
Гравці Зорі. Фото: ФК Зоря
У матчі 16-го туру чемпіонату України Зоря приймала Рух. Команда Юрія Коваля та підопічні Віталія Пономарьова не змогли визначити сильнішого (0:0).
  • Зоря перервала свою серію з поразок, яка тривала три гри поспіль.
  • Луганський клуб не може перемогти вже вісім матчів поспіль в усіх турнірах: шість поразок, дві нічиї.
  • Остання перемога Зорі датується 20 жовтням, коли вони здолали Оболонь (4:2).
  • Рух вперше за вісім матчів зіграв внічию у гостьовому поєдинку.
  • Львівський клуб не відзначається у воротах суперника вже другий матч поспіль.

У понеділок, 4 грудня, луганська Зоря приймала львівський Рух в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги. Команда Юрія Коваля протистояла підопічним Віталія Пономарьова.

Перший тайм цього поєдинку пройшов без забитих голів. Луганська команда більше пробивала по воротах (5 проти 1), але менше володіла м'ячем (41% проти 59%).

У другому таймі команди помінялися місцями у цьому відношенні, однак так і не змогли забити бодай один гол у протистоянні, розмочивши рахунок.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Клима Заброди зафіксував нульову нічию між Зорею та Рухом на стадіоні «Авангард» в Ужгороді.

Українська Прем'єр-Ліга. 16-й тур

Зоря – Рух – 0:0 (0:0)

• Рух після цієї нічиєї має 25 очок та посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України.
  • Зоря набрала свій 11 заліковий пункт, що дозволяє розташовуватися на 15 місці.
  • Свій наступний матч львівський клуб проведе проти Ворскли (10.12), а луганці зіграють проти Кривбасу (9.12).