«Лавриненко на мою позицію ставив людину з травмою»: ексгравець Десни жорстко пройшовся по відомому тренеру

Переглядів 363
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Лавриненко на мою позицію ставив людину з травмою»: ексгравець Десни жорстко пройшовся по відомому тренеру
Андрій Мостовий. Фото: Google
36-річний експівзахисник Десни та Кривбаса Андрій Мостовий розповів про період, коли він захищав кольори Зірки під керівництвом Сергія Лавриненка.

Андрій Мостовий пригадав, як у 2016 році він допомагав команді вийти в УПЛ, але несподівано його «відчепили». 

«В першій частині сезону я стабільно грав у складі та навіть потрапив у символічну збірну. В другому колі я не зіграв жодного матчу. Мене просто взяли й «сплавили». Дійшло до того, що на мою позицію випускали людину із травмою. Це було смішно», – сказав Мостовий в інтерв’ю «Українському футболу».

Також півзахисник припустив, чому так сталося:

«Можливо, перейшов комусь дорогу. Хоча я – людина не конфліктна. Було пару висловлювань від мене… І то, це було футболістам, і нічого поганого… Чи Сергій Лавриненко поставив на мені хрест? Ну, а хто ж головним тренером був? Я намагався із ним спілкуватися. Розумію, що це було його рішення та деяких футболістів».

Також Мостовий додав такі слова:

«А так я приходив на тренування, працював… Він мене навіть у приклад ставив моїм конкурентам. Казав: «Ось людина працює, а ви нічого не робите». У підсумку грали інші чуваки, а я сидів. Ця історія для мене була незрозумілою».

  • Андрій Мостовий в Україні виступав за такі команди, як Дніпро (Черкаси), Княжа, Львів, Арсенал (Київ), Нафтовик-Укрнафта, Зірка, Десна та Кривбас.
  • За кордоном він грав за Шевардені та ФШФ Дуйсбург.