Легенда Ворскли завдав першої поразки Долганському: полтавці провели третій спаринг

Переглядів 3396
Сергій Долганський. Фото: ФК Ворскла
Ворскла в рамках підготовки до рестарту УПЛ зіграла контрольний поєдинок проти клубу Лаппі, який представляє Косово. Підопічні Сергія Долганського поступилися колективу з Балкан.

Ворскла на зборах в Туреччині поступилася Лаппі з рахунком 0:2.

Косовари двічі розписали у воротах Ворскли в першому таймі. Спочатку Гісені на 15-й хвилині відкрив рахунок, а на 21-й гол до свого активу записав Ахмед Янузі, який з 2007 по 2015 рік відіграв в Полтаві (201 матч, 34 голи, 17 асистів).

Сьогоднішня поразка стала першою для Ворскли після призначення Сергія Долганського в.о головного тренера полтавської команди.

В попередніх двох матчах в Анталії полтавська команда переграла азербайджанський Сабах (3:0) і казахстанський Кайсар (4:1).

• Ворскла після 17 турів посідає сьому сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи 23 очки.
  • Після зимової перерви команда проведе свій перший матч проти Зорі (базова дата 24 лютого).