ЛНЗ мінімально поступився Металісту 1925: зміна тренера не принесла дивідендів дебютанту УПЛ

Переглядів 6315
ЛНЗ у першому матчі після звільнення Олександра Ковпака з посади головного тренера у стартовому поєдинку п'ятого туру УПЛ поступився Металісту 1925

ЛНЗ готувався до матчу з Металістом 1925 з новим тренерським штабом на чолі з Олегом Дулубом.

Поки білоруський фахівець вирішує бюрократичні питання з отриманням дозволу на роботу в Україні, діями команди керував його помічник Юрій Дудник.

Долю матчу у Черкасах вирішив єдиний гол Дмитра Юсова наприкінці першого тайму. Випад Металіста 1925 завершився результативним ударом новачка цифрових. 30-річний гравець оформив свій другий гол в УПЛ.

Друга 45-хвилинка пройшла за рівної гри, проте рахунок на табло залишився незмінним. Металіст 1925 здобув другу перемогу поспіль в УПЛ.

В наступному турі ЛНЗ в Ужгороді гратиме з Дніпром-1 (13:00), а Металіст 1925 на виїзді протистоятиме Руху (17:00). Обидва поєдинки відбудуться 3 вересня.