Любенович офіційно став головним тренером Минаю: фахівець готовий на все, щоб залишити команду в УПЛ

Переглядів 11094
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
Любенович офіційно став головним тренером Минаю: фахівець готовий на все, щоб залишити команду в УПЛ
Желько Любенович. Фото: Google
Новим головним тренером Минаю став колишній гравець луганської Зорі та ще кількох клубів УПЛ Желько Любенович. Серб змінив на посаді українця Володимира Шарана.

Желько Любенович офіційно очолив Минай. Про факт укладення трудової угоди між сербським фахівцем та закарпатським клубом повідомила пресслужба Минаю, без оголошення подробиць контракту.

«Адреналін в мене вже працює, що навіть не можу пояснити. Дуже радий, що після трьох років повернувся до України працювати. Я приїжджав сюди, вчився впродовж трьох років на Pro-ліцензію. 

Я нікуди не йшов, був тут, разом з Україною. Готов до цієї роботи, чекав на цей шанс. Дякую керівництву Миная, що дали мені такий шанс. Зроблю усе, щоб Минай залишився в УПЛ», – сказав Любенович в інтерв'ю клубній пресслужбі Минаю.

  • У якості гравця в Україні Желько Любенович окрім кольорів Зорі, також грав за сімферопольську Таврію, криворізький Кривбас та Олександрію. 
  • Любенович завершив професійну кар’єру футболіста у 2018 році.
  • Після 14 турів Минай має в активі шість очок і посідає останню, 16 сходинку, в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.
  • В наступному турі команда Желько Любеновича вдома прийматиме криворізький Кривбас. Поєдинок заплановано на 25 листопада. Початок гри о 13:00.