Маркевич розчарував власника Карпат: Вацко розповів, після якого моменту у нього похитнулася довіра до тренера

Переглядів 22993
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
6 голосів
Маркевич розчарував власника Карпат: Вацко розповів, після якого моменту у нього похитнулася довіра до тренера
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Відомий журналіст Віктор Вацко розповів про ситуацію в Карпатах, назвавши момент, коли стосунки між головними особами в львівському клубі стали напруженими.

Нещодавно повідомлялося, що Мирон Маркевич має залишити посаду головного тренера Карпат через конфлікт з шеф-скаутом Глібом Корнієнком, після чого спеціаліст спростував ці новини.

На заміну йому сватають наставника Інгульця Владислава Лупашка, який вже відреагував на чутки. Прокоментував новину і президент Інгульця Олександр Поворознюк.

Журналіст Віктор Вацко розповів, що всередині львівського клубу існує напруженість і назвав момент, коли вона з'явилася.

«Після скандалу із трансфером Годі за півмільйони, який так і не відбувся, стався якийсь злам у стосунках президента клубу Володимира Матківського і Мирона Маркевича.

Мій WhatsApp ще тоді доносив мені інформацію, що Матківський мав кілька зустрічей з людьми, які не мають стосунку до клубу, але мають стосунок до футболу».

Експерт зазначив, що саме тоді між Маркевичем та Матківським «пробігла чорна кішка».

«Після цього і було посіяне зерно недовіри. Я не можу це стверджувати, бо це стосунки двох людей. Але є така інформація.

Невдовзі після цієї історії у Карпатах з'явився шеф-скаут Корнієнко, почали розповзатися чутки про прихід в клуб Андрія Русола», – сказав журналіст в ефірі YouTube-каналу «Вацко Live».

  • Нагадаємо, що восени 2023-го львів'яни хотіли підписати півзахисника Вереса Дмитра Годю, однак цей трансфер зірвався через вимоги агентів футболіста. Рівненський клуб офіційно оголосив їх персонами нон-грату, а президент Іван Надєїн пояснив, чому він вважає їх терористами
  • Багато джерел повідомляють, що вже з першого липня гендиректором Карпат стане нинішній виконавчий директор і один з співзасновників Дніпра-1 Русол.
  • Львів'яни посіли другу сходинку в чемпіонській групі Першої ліги, завдяки чому гарантували собі місце в УПЛ.