«Мені був потрібен час, аби пристосуватися до того футболу, який сповідує головний тренер»: Лонвейк розповів про адаптацію в Динамо

Переглядів 1721
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Мені був потрібен час, аби пристосуватися до того футболу, який сповідує головний тренер»: Лонвейк розповів про адаптацію в Динамо
Джастін Лонвейк грає за Динамо. Фото: Динамо
Нідерландський півзахисник Динамо Джастін Лонвейк розповів, як у нього пройшов процес адаптації в київському клубі і як він звик до нових вимог.

22-річний нідерландський півзахисник Динамо Джастін Лонвейк, який зумів пробитися до складу киян і навіть відзначився гарним голом за «біло-синіх», розповів наскільки просто було йому освоїтися у новій команді та стати її частиною.

«Звичайно, мені був потрібен час, аби пристосуватися до того футболу, який сповідує головний тренер. Також краще дізнатися про стиль гри кожного партнера по команді для того щоб добре взаємодіяти з ними на полі», – сказав Лонвейк в інтерв’ю офіційному сайту столичного гранду.

Також нідерландський футболіст розповів, що він робив для того, аби адаптуватися в Динамо.

«Спершу мені справді було нелегко. Але я намагався отримати максимум інформації та досвіду з кожного тренування, уважно дивився хто і що робить на полі. Намагався якнайшвидше освоїтися у команді, звикнути до її стилю гри, аби почати приносити користь у матчах».

Джастін Лонвейк перейшов до Динамо у вересні 2022 року. Раніше він грав у Нідерландах за ПСВ, Йонг ПСВ, Утрехт та Йонг Утрехт, а також у Данії за Віборг.

Лонвейк на даний момент зіграв за Динамо в УПЛ десять матчів та відзначився голом за киян у переможній грі з Олександрією (3:1).

Динамо після першої частини сезону ділить з Шахтарем другу-третю позиції в турнірній таблиці чемпіонату України. У київської та донецької команди по 30 очок в активі. Лідер УПЛ Дніпро-1 має 35 балів.