«Ми перші 20 хвилин провалили»: тренер Руха виніс вердикт своїм підопічним після поразки Шахтарю

Переглядів 565
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Ми перші 20 хвилин провалили»: тренер Руха виніс вердикт своїм підопічним після поразки Шахтарю
Віталій Пономарьов. Фото: ФК Рух
Головний тренер львівського Руха Віталій Пономарьов прокоментував поразку своїх футболістів у матчі 23-го тура Української Прем’єр-ліги проти Шахтаря (1:3).

Віталій Пономарьов вважає, що ключову роль у поразці Руха відіграли перші 20 хвилин гри. Шахтар використав невпевненість молодої команди, а Артем Бондаернко відзначився дублем. Також наставник зазначив, що поразка – заслужена, хоч його підопічні вирівняли гру згодом.

«Не хотів би зараз говорити про кадрові проблеми. Сьогодні все-таки далася взнаки майстерність футболістів Шахтаря. Ми перші 20 хвилин, щиро кажучи, провалили. Далі вирівняли гру, але сьогодні – те, що я завжди говорю – нам треба рухатися далі, не потрібно відходити від своїх принципів

Я подякував хлопцям за гру, але сказав, що поразки також навчають, вони дуже важливі, і ми бачимо, чого нам потрібно прагнути, якщо ми хочемо рости. Все закономірно».

Пономарьов окремо виділив психологічний аспект гри, а також зробив компліменти Шахтарю.

«У матчах із такими суперниками потрібно виходити та сміливо грати у свій футбол. Видно, що хлопці були налаштовані, але десь були невпевнені. Це, знову ж таки, психологія – воно відіграло свою роль. 

Шахтар - якісна команда, команда, яка претендує на те, щоб грати в Лізі чемпіонів. У Шахтаря є певна майстерність та досвід таких матчів. Вони мають гарну збалансовану команду», – заявив Пономарьов для УПЛ ТБ.

  • Рух із 39-ма очками йде п'ятим в турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги.
  • В наступному турі підопічні Пономарьова будуть приймати Кривбас. Гра відбудеться 13 квітня.