«Ми віддавали перевагу неодруженим хлопцям»: деталі цікавої селекції від клубу УПЛ

Переглядів 4466
Артем Жилінський
Артем Жилінський
4 голоси
«Ми віддавали перевагу неодруженим хлопцям»: деталі цікавої селекції від клубу УПЛ
Сергій Лавриненко. Фото: ФК Інгулець
Екс-головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко згадав, як було непросто клубу із села Петрове запросити до себе гравців через побутові особливості.

Днями стало відомо, що Сергія Лавриненка звільнено з Інгульця. В ексклюзивному інтерв'ю для FanDay.net наставник поділився подробицями вибору та переходів футболістів.

«Як футболісти переносять життя у селі? Нелегко. Але їх можна збагнути. Молоді хлопці, які проживають найкращі роки життя. Вони хочуть у кіно, з'їздити до супермаркету. На жаль, ми були обмежені у цьому. Особливо були складності для сімейних хлопців, тому ми віддавали перевагу неодруженим хлопцям».

Також колишній тренер Інгульця Лавриненко розповів, як його підопічні пристосовувалися до життя в селі.

«Це молоді хлопці, які проживають найкращі роки життя. Крім футболу вони хочуть сходити в кіно, з'їздити до супермаркету. На жаль, ми були обмежені у цьому. Особливо були складності для сімейних хлопців, тому ми віддавали перевагу неодруженим хлопцям».

Зазначимо, що зараз Інгулець замикає турнірну таблицю чемпіонату України, маючи сім очок після 11 турів. Найближчий матч команда в.о. головного тренера Младена Бартуловича проведе 17 листопада проти Динамо.