Минай розкритикував арбітрів матчу з Олександрією: закарпатці вважають гол команди Ротаня неправомірним

Переглядів 383
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Минай розкритикував арбітрів матчу з Олександрією: закарпатці вважають гол команди Ротаня неправомірним
Минай проти ФК Олександрія. Фото: УПЛ
Минай після матчу 17-го туру УПЛ з Олександрією (1:1) шокований роботою бригади арбітрів на чолі з Олексієм Деревинським.

Прес-служба Миная виокремила три епізоди, в які в підсумку могли вплинути на результат матчу. Команда Володимира Шарана у випадку перемоги могла піднятися на кілька щаблів в таблиці.

  • Олександрія забила свій єдиний гол з положення поза грою на 84-й хвилині. У Минаї вважають, що офсайд був метровим, і навіть сам гравець Олександрії Олег Кожушко розумів своє становище, бо не відразу включився в гру.
  • Щонайменше тричі жовту картку мав отримувати Денис Мірошниченко, у двох із цих епізодів суддя навіть не призначив штрафний.
  • Також попередження мали отримати Кирило Ковалець та Андрій Цуріков.

Минай пропонує судівському корпусу давати післяматчеві коментарі ЗМІ та пояснювати ухвалені рішення по гарячих слідах.

«Очевидно, що Минай недорахувався двох очок у матчі з Олександрією саме через грубі помилки бригади арбітрів. І мовчки спостерігати за суддівським свавіллям ми не згодні. 11 березня на післяматчевій пресконференції хотілося побачити не так головних тренерів, як представників команди в помаранчевій формі»,  йдеться у зверненні пресслужби Миная.

Минай після 17 турів перебуває на передостанній сходинці в турнірній таблиці. Два очки дозволили б їм обігнати Чорноморець і Металіст.