Монзуль на матч Шахтар – Зоря вийшла з кавуном: на донбаському дербі відсвяткували визволення Херсону

Переглядів 482
Катерина Монзуль. Фото: Шахтар
Українська суддя Катерина Монзуль на поєдинок УПЛ між донецьким Шахтарем та луганською Зорею вийшла з кавуном, який символізує місто Херсон.

Головна арбітриня матчу 13 туру УПЛ Шахтар – Зоря (2:2) Катерина Монзуль вийшла з кавуном на поєдинок, який приймала «Арена Львів».

«Особливий м'яч на сьогоднішній грі. Херсон – це Україна!», – підписав фотографії з кавунами офіційний акаунт донеччан у твіттері.

Цей тематичний вихід був присвячений визволенню Херсона. Кавун – символ міста на півдні України.

У матчі Шахтар - Зоря «гірники» вийшли вперед на 13 хвилині після голу Артема Бондаренка, якому асистував Лассіна Траоре. Здавалося, що на перерву Шахтар піде за переваги в один гол, але так не вважав Ігор Кірюханцев, який своїм голом у роздягальню вирівняв становище. У підсумку перший тайм завершився внічию 1:1.

Другий тайм розпочався так як і закінчився перший, а саме з голу Зорі. На цей раз на 46 хвилині Сергій Булеца після пасу Кірюханцева вивів луганчан уже вперед. Але на 64 хвилині Валерій Бондар після асисту Михайла Мудрика зрівняв рахунок.

Більше голів у цій зустрічі не було. Матч завершився внічию 2:2.

УПЛ. 13 тур

Шахтар Донецьк – Зоря Луганськ – 2:2 (1:1)

Голи: Бондаренко, 13, Бондар, 63 – Кірюханцев, 45, Булеца 46.

Після цього поєдинку Шахтар з 27 очками в активі знаходиться на другій позиції в УПЛ, відстаючи на п’ять балів від першого Дніпра-1, який зіграв унічию 1:1 з Ворсклою. До слова, у «гірників» є ще гра в запасі. Зоря з 23 балами в активі іде третьою.