«На нас виливалося багато критики - мовляв, це ми тягнули команду на дно»: форвард Динамо після перемоги дав емоційний коментар

Переглядів 1802
Молодий форвард Владислав Ванат грає в Одесі з Чорноморцем. Фото: Динамо Київ
20-річний нападник київського Динамо Владислав Ванат висловився з приводу впевненої вікторії столичного гранда в Одесі. Кияни виграли зустріч з рахунком 3:0.

Шостого листопада в Одесі в рамках 11 туру УПЛ зустрілися Чорноморець та Динамо Київ. Завдяки голам Циганкова, Буяльського та Ваната поєдинок завершився виїзною перемогою команди Мірчі Луческу з рахунком 3:0.

Автор третього голу «біло-синіх» у матчі із Чорноморцем Владислав Ванат поділився враженнями від гри в Одесі.

«Ми добре розібрали їхню гру і закономірно перемогли. «Чорноморець» створював для нас сьогодні проблеми. Непогана команда, і я дуже радий, що ми сьогодні зуміли доволі впевнено перемогти», - цитує Ваната прес-служба київського клубу.

Також Владислав, який минулого сезону виступав за Чорноморець, поділився спогадами від того періоду.

«Тоді на нас, орендованих динамівців та тренера Юрія Мороза, виливалося багато критики - мовляв, це ми тягнули команду на дно. Але, зважаючи на виступи одеситів у нинішньому сезоні, проблема все ж таки була не в нас».

Зазначимо, що Динамо виграло за таким же сценарієм, як і Шахтар. Донеччани вчора перемогли Інгулець також з рахунком 3:0 (в цій зустрічі команда Йовичевича теж забила один гол в першому таймі, а два інших точних удари були у другій половині поєдинку, причому третій м'яч Сікан забив, як і Ванат, у додатковий час).

Після цієї перемоги Динамо поліпшило своє турнірне становище. Тепер «біло-сині» з 16 очками в активі ідуть на шостій позиції в турнірній таблиці чемпіонату України. Чорноморець знаходиться на 16 позиції, набравши три очки.

Динамо наступний матч зіграє з Олександрією на своєму полі десятого листопада. Чорноморець у наступному турі зустрінеться на виїзді з Минаєм також десятого листопада.