«Настрій позитивний, готові до роботи»: Біловар висловився про початок зимових зборів Динамо

Переглядів 404
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Настрій позитивний, готові до роботи»: Біловар висловився про початок зимових зборів Динамо
Крістіан Біловар. Фото: Динамо
22-річний український футболіст київського Динамо Крістіан Біловар висловився про початок підготовки до другої половини сезону 2023/2024.

Захисник Динамо Крістіан Біловар розповів про початок тренувального процесу: 

«Настрій позитивний, давно не бачилися один з одним. Зібралися після відпустки, готові до роботи. Робота на зборах, особливо в перші дні, завжди дається важкувато, але потроху адаптуємося та готуємося до поновлення сезону», – сказав Біловар в інтерв’ю клубній прес-службі Динамо.

Також 22-річний захисник поділився очікуваннями від закордонного етапу підготовки до поновлення сезону та висловився про Олександра Шовковського, який став повноцінним головним тренером киян:

«Є, напевно, бажання скоріше зіграти їх, адже скучали за футболом. Олександр Шовковський? Ми вже трохи працювали під його керівництвом у першій частині сезону. Емоції лише позитивні, в чотирьох іграх здобули чотири перемоги. Зараз тренувальний процес потроху змінюється, настрій у всіх позитивний, тож очікуємо на плідну роботу».

  • У Києві динамівці тренуватимуться протягом цього тижня, а у неділю вирушать до Туреччини, де продовжать підготовку до поновлення сезону та проводитимуть контрольні матчі.
  • Динамо з 28 очками в активі посідає п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ.