«Не зрозумів ставлення футболістів до ключового матчу»: український журналіст дав оцінку Шахтарю після поразки від Дніпра-1

Переглядів 134
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Не зрозумів ставлення футболістів до ключового матчу»: український журналіст дав оцінку Шахтарю після поразки від Дніпра-1
Дніпро-1 - Шахтар. Фото: Google
Відомий український коментатор Віктор Вацко висловився про тренерську роботу Олександра Кучера, а також висловився стосовно поразки донецького Шахтаря в матчі УПЛ з Дніпром-1 (1:2).

Український журналіст та коментатор Віктор Вацко в авторській передачі поділився враженнями від роботи головного тренера Дніпра-1 Олександра Кучера.

«Кучер грає, напевно, місяця півтора, а може й більше, чотирнадцятьма футболістами. Амаш не міг грати – тринадцять залишилось. Тринадцять футболістів! Він грає на два фронти: чемпіонат і єврокубки. Він грає по три матчі на тиждень», – сказав коментатор в ефірі передачі «Вацко on air». 

Також Віктор Вацко висловився стосовно футболістів Шахтаря та їх гри в програшному для донеччан матчі з Дніпром-1 (1:2).

«Найбільше і найголовніше, чого я не зрозумів у цьому матчі, це характер Шахтаря, це ставлення футболістів до ключового матчу, найважливішого матчу першого кола», – додав Вацко.

Шахтар на даний момент з 27 очками в активі знаходиться на другому місці в УПЛ. Свій наступний матч донеччани зіграють з Ворсклою 23 листопада.

Дніпро-1 з 32 балами розташувався на першій позиції в чемпіонаті України. У цьому році дніпряни в рамках УПЛ ще зіграють з Олександрією (23.11) та з Кривбасом (28.11).