Неймовірний камбек в дебютному матчі Ротаня: Олександрія зіграла в нічию з Металістом 1925

Переглядів 1994
Олександрія-Металіст 1925. Фото: УПЛ
У матчі перенесеного шостого туру української Прем'єр-ліги на стадіоні «Ніка» зустрічалися Олександрія та Металіст 1925. Поєдинок завершився яскравою нічиєю 3:3.

ФК Олександрія перед початком матчу знаходилася на п'ятій сходинці турнірної таблиці УПЛ, а їх харківські опоненти були сьомими. Варто відзначити, що сьогодні на чолі господарів дебютував тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань.

Рахунок відкрили вже в дебюті зустрічі. На восьмій хвилині гри Олександрія скористалася невдалим розіграшем удару від воріт гравцями Металісту 1925.  Центральний захисник харків'ян Ткачук обрізав свою команду і цією помилкою скористався нападник господарів Третьяков.

Проте Металіст 1925 доволі швидко зрівняв рахунок. Свою помилку виправив Ткачук, він реалізував свій момент після подачі з кутового.

Неочікувано, але харків'ян навіть повели ще в першому таймі. Після стрімкої атаки свій гол забив півзахисник Металіста 1925 Бичек.

На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь гостей.

Друга половина гри розпочалася із справжньою заявкою на перемогу від Металіста 1925. Лівий захисник харків'ян Шершень вдало зіграв на добиванні та на 47 хвилині забив третій м'яч підопічних Голодюка та Едмара.

Олександрія зуміла скоротити відставання на 68 хвилині. Третьяков оформив дубль після удару з меж штрафного майданчика.

Підопічні Ротаня все-таки зрівняли рахунок. Нападник Олександрії Кожушко вийшов на заміну та реалізував свій перший момент після подачі з флангу. Рахунок в матчі став 3:3. Однак команди більше не забивали.

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию 3:3.