Невдалий дебют у Кривому Розі: Металіст впевнено переміг Кривбас та збільшив відрив від зони вильоту

Переглядів 523
Кривбас - Металіст-1925. Фото: УПЛ
У матчі 14-го туру Української Прем'єр-ліги Кривбас вперше у сезоні грав у Кривому Розі, де приймав Металіст-1925. Харків'яни впевнено перемогли з рахунком 2:0.

Не встиг розпочатися матч, як Металіст-1925 вже повів у рахунку. Сталося це на восьмій хвилині завдяки автоголу форварду Кривбасу Дебелка. Нападник не допоміг своїй команді при стандартному положенні.

Кривбас намагався відігратися, але отримав другий м'яч в кінці першого тайму. Форвард Металісту-1925 Борячук збільшив перевагу харків'ян до двох м'ячів. Підопічних Вернидуба чекала серйозна розмова у перерві матчу.

Перша половина гри закінчилася з рахунком 2:0 на користь харків'ян.

Другий тайм був вирішальним для Кривбасу. Команді з Кривого Рогу потрібно було відіграватися з дуже складного рахунку. Тому Вернидуб одразу зробив дві заміни по перерві.

Звичайно господарі поля почали більше атакувати, проте Металіст-1925 грав по рахунку. Вони уміло стримували атаки Кривбасу та не давали можливості багато бити по своїх воротах.

Підопічні Вернидуба продовжували атакувати, але м'яч не ліз у ворота. Господарі так і не відзначилися у цьому матчі.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Металіста-1925 з рахунком 2:0.

Таким чином харків'яни піднялися на восьму сходинку в УПЛ, а Кривбас залишився на 13 позиції.