Оболонь і Лівий Берег зіграли перший перехідний матч за місце в УПЛ: як завершилося київське дербі

Переглядів 2451
Оболонь – Лівий берег. Фото: УПЛ
Оболонь зустрічалась з Лівим Берегом у першому перехідному поєдинку за право грати в УПЛ у наступному сезоні. Долю київського дербі вирішив один забитий м'яч.

У середу, 29 травня, Оболонь приймала Лівий Берег у першому перехідному матчі за прописку в українській Прем'єр-лізі на сезон 2024/25.

Перший тайм зустрічі пройшов без забитих м'ячів. Обидва київських колективи приблизно однаково володіли м'ячем (47/53), а ось за кількістю ударів «пивовари» представника Першої ліги переграли (4-2).

Єдиний гол було забито на початку другого тайму. Після подачі з кутового скидання у воротарський майданчик виконав Данило Карась, а влучно в один дотик пробив саме хавбек Оболоні Тарас Мороз, для якого цей гол став першим у сезоні.

🔥Відео переможного голу Оболоні у ворота Лівого Берега🔥

Перехідний матч УПЛ

Оболонь – Лівий Берег – 1:0 (0:0)

Гол: Мороз, 53

• Матч-відповідь у цьому протистоянні відбудеться у неділю, 2 червня, о 16:00.
  • Нагадаємо, що Оболонь посіла 14 місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 26 залікових пунктів.
  • Водночас Лівий Берег став третьою командою у чемпіонській групі Першої ліги з 54 балами.
  • В іншому перехідному матчі УПЛ Верес та Епіцентр розписали мирову, зігравши з рахунком 1:1.