Оболонь мінімально поступилася Ворсклі: реваншу за поразку в Кубку не вийшло

Переглядів 1169
Оболонь в домашньому поєдинку 14 туру УПЛ мінімально поступилася Ворсклі. Друга зустріч між командами за десять днів обернулася невдачею для столичного клубу.

1 листопада Оболонь поступилася Ворсклі (0:3) у чвертьфіналі Кубка України. Господарі хотіли повернути боржок супернику вже у грі чемпіонату.

Початок гри затягнувся на три години через сирену повітряної тривоги. Після відбою команди вийшли на розминку, а гра розпочалася із затримкою в часі.

Оболонь зробила висновки після кубкової поразки та гідно протистояла більш досвідченому опоненту. Оборона господарів протрималася понад 60 хвилин, як трапився епізод із призначеним пенальті у ворота Оболоні.

Цього разу Степанюк був влучнішим, ніж минулого туру, коли Руслан схибив на останніх хвилинах поєдинку з Минаєм. Голу з пенальті виявилося достатньо команді Віктора Скрипника, щоб повернутися до Полтави з трьома заліковим балами.