Оболонь невдало з’їздила в гості до Ворскли: як завершився другий п’ятничний матч УПЛ

Переглядів 147
Футболісти Ворскли і Оболоні. Фото: ФК Ворскла
Ворскла прийняла Оболонь у черговому поєдинку чемпіонату України. Відомо, чи зуміла полтавська команда вибитися в лідери турнірної таблиці УПЛ.

У п'ятницю 16 серпня Ворскла на своєму полі зустрілася з Оболонню в рамках третього туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок закінчився спокійною перемогою команди Сергія Долганського з рахунком 2:0.

Полтавський колектив забив по голу в кожному з таймів і вибився на верхівку турнірної таблиці УПЛ.

Відкрив рахунок півзахисник Іван Нестеренко, відзначившись всередині першої половини зустрічі.

Відео голу Нестеренка дивіться в нашому телеграм-каналі

А всередині другого тайму малійський півзахисник Ворскли Ібрагім Кане подвоїв перевагу підопічних Долганського.

Відео голу Коне дивіться в нашому телеграм-каналі

Цікаво, що попри такий рахунок, більше ударів по воротах суперника завдали саме гравці Оболоні – 16 проти семи.

УПЛ. Третій тур.

Ворскла – Оболонь – 2:0

Голи: Нестеренко (24'), Кане (69')

• Після цього матчу Ворскла посідає друге місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, маючи шість балів.
  • Оболонь у свою чергу набрала всього один заліковий пункт і йде на передостанній, 15-й сходинці.
  • Наступний тур Ворскла пропустить, адже їхній матч з Динамо перенесли через участь киян у єврокубках.
  • Тому полтавчанам потрібно чекати 31 серпня, коли вони зіграють в гостях проти Карпат.
  • Оболонь же вже 21 числа зустрінеться з Колосом у 1/32 фіналу Кубку України.