«Олександрія додаватиме з кожною грою»: Ротань – про підсумки зимових зборів

Переглядів 332
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
0 голосів
«Олександрія додаватиме з кожною грою»: Ротань – про підсумки зимових зборів
Руслан Ротань. Фото: ФК Олександрія
Головний тренер Олександрії Руслан Ротань дав оцінку зимовій передсезонці, яку команда проводила на навчально-тренувальних зборах в Туреччині.

Олександрія повернулася в Україну після навчально-тренувальних зборів в Туреччині та розпочала підготовку до старту другого кола УПЛ.

Ротань поділився власним баченнням, як команда провела підготовку до поновлення чемпіонату України.

«Все, що було заплановано тренерським штабом на зимові збори, виконано командою в повному обсязі. Ми змінюємо стиль гри, це не швидкий процес. Проте ми не зупиняємось і у нас є до чого прагнути. Робота буде продовжуватися і під час чемпіонату. Ми маємо додавати з кожною грою, ставати краще і разом боротися з недоліками.

Не виключаю, що ще будуть ротації на деяких позиціях в залежності від якості гравців. Ми перебудовуємося в процесі. Робота триває. Вона важка як для футболістів, так і для тренерського штабу. На жаль, це не можна зробити за тиждень чи за місяць. Для цього потрібен час. В кінцевому результаті ми повинні стати єдиним механізмом», – наводить слова тренера прес-служба клубу.

Олександрія провела 13 матчів, набрала 24 очки і посідає п'яте місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. 27 лютого команда відновить сезон перенесеним поєдинком проти Металіста 1925.