Олександрія в матчі з вилученням перемогла Львів: галичани поступилися в шостому матчі поспіль

Переглядів 1009
Матч Львів - Олександрія. Фото: УПЛ
Олександрія Руслана Ротаня здобула перемогу у виїзному поєдинку проти Львова. Переможним голом у першому таймі відзначився 18-річний Кирило Сігеєв.

Третього травня в рамках 24 туру Української Прем'єр-ліги України Львів зустрічався на своєму полі з Олександрією.

Команді Руслана Ротаня вдалося вийти вперед вже на 12 хвилині, завдяки голу Кирила Сігеєва.

У другій половині поєдинку точних ударів не було, а тому гості перемогли з рахунком 1:0. Зазначимо, що з 47 хвилини галичани грали у меншості через те, що Богдан Мишенко отримав червону картку.

УПЛ. 24 тур

Львів - Олександрія - 0:1 (0:1)

Голи: Сігеєв, 12.

Вилучення: Мишенко, 47 (Львів).

Після цього матчу Олександрія іде п'ятою в турнірній таблиці УПЛ. Львів, для якого це була шоста поразка поспіль, знаходиться на 16 позиції.

Цікаво, що ще в одному матчу 24 туру УПЛ Шахтар також завдяки голу на 12 хвилині у виконанні Лассіни Траоре виграв з рахунком 1:0 у Миная.