Павелко розмовляв зі Скрипником: журналіст назвав тему діалогу з тренером Ворскли

Переглядів 888
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
Павелко розмовляв зі Скрипником: журналіст назвав тему діалогу з тренером Ворскли
ВІктор Скрипник. Фото: ФК Ворскла
Президент Української Асоціації Футболу Андрій Павелко розмовляв з головним тренером полтавської Ворскли Віктором Скрипником стосовно збірної України.

Один із ведучих ютуб-каналу «ТаТоТаке» Михайло Співаковський поділився деталями розмови Павелка із Скрипником, а мова йшла про те, щоб тренер очолив національну збірну.

«Я знаю, що Павелко із Скрипником розмовляв на певних переправах. Але що зараз Ворсклі робити? Навіть якщо Ворскла розуміє, що Скрипник досить дорого обходиться їх і зараз немає тих можливостей, які з'являлися на початку цієї історії, то це треба, щоби Андрій Павелко знайшов гроші на компенсацію за Скрипника, щоб вони виплатили Ворсклі».

Також Співаковський заявив, що цей варіант малоймовірний, адже полтавці мають щось отримати задля своєї вигоди. 

«Щоб вони сказали Лисаку, Жеваго чи Черняку, не знаю кому, мовляв, давайте ми вам зараз платимо компенсацію, він доопрацьовує цей сезон, у вас взагалі вже немає реальних завдань, а потім ви його просто відпускаєте і берете якогось тренера, грубо кажучи, не на 30к, а на 10к на місяць, і цей тренер працює з тим колективом, який у вас є, бо хорошого вже не буде», – сказав журналіст.

Зазначимо, що після першої частини сезону Ворскла з 18 очками в активі знаходиться на дев'ятій позиції в турнірній таблиці УПЛ.

Для полтавської команди друга частина сезону розпочнеться матчами УПЛ із луганською Зорею (04.03), рівненським Вересом (11.03) та харківським Металістом 1925 (18.03).