«Перевірку суддів на детекторі брехні треба показувати замість матчів»: журналіст – про ідею власників клубів УПЛ

Переглядів 164
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Перевірку суддів на детекторі брехні треба показувати замість матчів»: журналіст – про ідею власників клубів УПЛ
Фото: УПЛ
Коментатор телеканалів Setanta Sports Ігор Бойко висловився стосовно ідеї власників клубів УПЛ, щоб вітчизняні арбітри проходили перевірку на поліграфі.

Бойко у своєму Telegram-каналі висловив припущення, що подібний формат міг матиме попит на розважальних каналах.

«Це ж геніально. Думаю, що перевірку суддів на детекторі брехні треба показувати замість футбольних матчів. За таке б нові канали та ICTV платили б в довоєнні часи величезні гроші».

Журналіст пропонує окрім суддів пройти перевірку поліграфом ті, хто в клубах обіймає адміністративні посади.

«Тому разом з суддями їм би теж непогано було перевірити на детекторі брехні своїх тренерів, спортивних директорів та адміністраторів, з яких вони вимагають результат, але часто ці всі працівники результат знають як здобувати саме в такий спосіб.

Бо клуби зібралися та розповідають, що усі судді беруть хабарі. А хто їх дає тоді? Невидима рука диявола? Самі породили систему, а тепер проти неї. Хоча ще більше мені подобається те, що арбітрів починають звинувачувати в поразках на євроарені», – написав Бойко.

  • 20 вересня відбулася зустріч президентів клубів УПЛ. На зборах були присутні дев’ять представників клубів елітного дивізіону, інші – не змогли приїхати з різних причин.
  • Президенти клубів домовились про наступну зустріч, яка попередньо відбудеться 17 жовтня.