Перша перемога Ротаня: Ворскла не може виграти жодного матчу після зимової паузи

Переглядів 465
Олександрія-Ворскла. Фото: УПЛ
У матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги Олександрія Руслана Ротаня приймала на місцевому стадіоні «Ніка» полтавську Ворслку Віктора Скрипника. Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 3:0.

Олександрія під керівництвом свого нового тренера Руслана Ротаня ще досі не перемагала, зігравши чотири рази поспіль в нічию. Ворскла Віктора Скрипника також ще не знала смаку перемог після зимової паузи.

Першими відзначилися господарі поля. Вже на 25 хвилині команда Ротаня вийшли вперед. Після прострілом з флангу Пердута зрізав м'яч у власні ворота. Щасливий випадок допоміг підопічним Ротаня заволодіти ініціативою.

На 41 хвилині відбулася майже така ж сама атака, але цього разу відзначився нападник Олександрії Кулаков. Рахунок став 2:0.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь господарів.

На  78-й хвилині Олександрія довела рахунок до розгромного Після кутового відзначився центральний захисник Логінов.

Фінальний свисток зафіксував рахунок у 3:0 на користь Олександрії.

Переглянути голи цього матчу можна в Телеграм-каналі FanDay.net

Таким чином Олександрія набрала  очок, а Ворскла залишилася з балами. Наступний матч підопічні Ротаня проведуть проти Металіста, а Ворскла зіграє з Інгульцем.