Перша поразка в товариському матчі Олександрії: результат поєдинку команди Ротаня з поляками

Переглядів 12020
Руслан Ротань. Фото: ФК Олександрія
Олександрія зазнала першої поразки на навчально-тренувальному зборі. Підопічні Руслана Ротаня капітулювали у поєдинку проти польської Вісли з Плоцька (0:2).

Команда Руслана Ротаня тепер має в доробку всі можливі результати. У першій контрольній грі на зборах Олександрія перемогла болгарський Левські (2:1), потім розійшлася результативною нічиєю у протистоянні з узбецьким Пахтакором (1:1), й от – програла.

Першої поразки в новому році український клуб зазнав від польської Вісли з Плоцька. Обидва м'ячі поляки поклали до сітки воріт Віктора Долгія вже в першому таймі, після чого спокійно довели гру до перемоги.

Товариський матч

Олександрія – Вісла (Плоцьк, Польща) – 0:2 (0:2)

Голи: Секульський, 24, Коцила, 44.

Сьогодні ж, 29 січня, Олександрія проведе другий спаринг дня. О 16:30 розпочнеться поєдинок проти Дукаджині з Косово.

• Після першої половини сезону Олександрія з 16 очками в активі посідає 11-те місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України.
  • Друга половина сезону для команди Ротаня розпочнеться матчем з донецьким Шахтарем.
  • Базова дата проведення поєдинків 18-го туру УПЛ, першого після зимової перерви – 24 лютого.