«Платити за футбол під час війни – злочин»: Суркіс продовжує вважати телеправа виключно власністю клубів

Переглядів 543
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
0 голосів
«Платити за футбол під час війни – злочин»: Суркіс продовжує вважати телеправа виключно власністю клубів
Ігор Суркіс. Фото: Google
Президент Динамо Ігор Суркіс висловився щодо телепулу. Біло-сині разом з Дніпром-1, Металістом, ФК Рух та Зорею відкрито конфліктують з УАФ та УПЛ.

Журналіст Сергій Болотніков напередодні опублікував документи, згідно з якими Динамо, Металіст та ФК Рух погоджувалися передати права УПЛ.

Суркіс в інтерв'ю Tribuna продовжує відстоювати позицію, що телеправа є виключно власністю клубів, якою вони розпоряджаються на власний розсуд. 

«За великим рахунком, це інтелектуальна власність кожного клубу, який проводить домашній матч. А нам кажуть, що ФФУ та Прем’єр-ліга, маючи столи, стільці та ручки, не вкладаючи жодної гривні у проведення змагань: «Ми забираємо ваші права!» Окей, дайте можливість людям дивитися футбол безплатно на національних каналах зі 100% охопленням».

Власник Динамо не боїться рішучих дій з боку УАФ та УПЛ, які погрожують командам штрафами та зняттям очок.

«Під час війни говорити про гроші, які мають заплатити вболівальники за перегляд футболу – злочин проти футболу, проти народу, проти країни. Не треба мене лякати жодними санкціями, жодними зняттями трьох очок мене не налякають».

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Setanta Sports Ukraine (@setantasportsua)

Печерський районний суд міста Києва напередодні ухвалив рішення про заборону УПЛ та УАФ перешкоджати трансляції домашніх матчів Динамо, Зорі, Дніпра-1, Металіста та Руху на YouTube. У тому числі й шляхом подання скарг щодо порушення цими каналами авторських прав.

УПЛ заявила що відповідні ухвали будуть оскаржені у передбачені чинним законодавством терміни.