«По цьому не може бути питань»: Вернидуб оцінив перформанс Кривбасу проти ЛНЗ

Переглядів 849
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб підбив підсумок матчу 18 туру української Прем'єр-ліги проти ЛНЗ (3:0), який вчора проходив у Ковалівці.

ЛНЗ та Кривбас дали рестарт УПЛ у 2024 році. Лідер першості не залишив шансів черкащанам з групою новачків у складі.

Вернидуб після матчу висловився про перемогу над ЛНЗ.

«Я думаю, що підсумок сам за себе говорить. Була непогана гра, але, на мій погляд, з перших хвилин ми взяли мʼяч під контроль. Були моменти, які  не реалізували. У нас на лаві запасних є свій iPad, який показує матч. Ми ще раніше побачили, що було пенальті. По цьому не може бути ніяких питань, гравець зіграв рукою.

На другий тайм вийшли, ми не зупинилися, далі грали. Гарний мʼяч забив Аду, а потім Кузик, чий мʼяч, думаю, може бути найкращим у турі. Думаю, ми заслужили на перемогу. Будемо рухатися далі. На нас чекає 12 турів», – сказав Вернидуб в ефірі UPL.TV.

• Кривбас після матчу з ЛНЗ одноосібно очолює турнірну таблицю УПЛ, набравши 37 очок.
  • 3 березня команда Вернидуба зіграє наступний матч проти Шахтаря (18:00).