«Почалися постійні сварки…»: колишня дівчина зіркового динамівця розповіла про їхнє розлучення

Переглядів 204
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Почалися постійні сварки…»: колишня дівчина зіркового динамівця розповіла про їхнє розлучення
Янчук та Родрігес. Фото: instagram
Ольга Янчук прокоментувала той факт, що зараз вона не перебуває в стосунках з вінгером збірної Люксембургу Жерсоном Родрігесом, який належить київському Динамо.

Українська екстенісистка Ольга Янчук прокоментувала той факт, що вона розійшлася із Жерсоном Родрігесом.

«Скоріше за все, на це вплинула відстань. Я займалася своєю школою, розвивала її. Мені потрібно було бути у Києві. Я не могла із ним постійно знаходитися у Франції». 

Також спортсменка розповіла, чому у неї почалися конфлікти з динамівцем:

«Коли почалася війна, то я переїхала до Туреччини. Там в мене була депресія через події в Україні та те, що я не бачилася із батьками. Він постійно був на тренуваннях та матчах, а я залишалася вдома із дитиною та нянею. Почалися постійні сварки…»

За словам Ольги, в Україні їй краще, ніж за кордоном:

«Коли я повернулася до Києва, то відчула полегшення. Тут мені було набагато спокійніше. Якби він залишився грати у Києві, то, мабуть, все склалося б інакше», – сказала Янчук в інтерв’ю sport-express.ua.

  • Родрігес до Динамо гра у Люксембурзі за Свіфт Есперанж, Уніон 05, Расінг Уніон та Фолу, у Молдові за Шериф та в Японії за Джубіло Івату.
  • В 2019 році Жерсон перейшов до Динамо. З того періоду він на правах оренди вже пограв за Анкарагюджю, Труа, Еюпспор, Аль-Вахду, Сівасспор та братиславський Слован.