«Показали, що вони боротимуться за чемпіонство»: Ребров назвав команду УПЛ, в потенціал якої він вірить

Переглядів 620
Сергій Ребров. Фото: Google
Сергій Ребров, який очолює збірну України, висловився про київське Динамо та донецький Шахтар, за які він грав під час кар'єри футболіста.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров вважає, що київське Динамо претендуватиме на золоті медалі в цьому сезоні УПЛ:

«Динамо показало, що вони будуть боротися за чемпіонство. Шахтарю додало впевненості те, як вони грали в ЛЧ, але в чемпіонаті України не завжди показують ту гру, яку очікують», – сказав Ребров в інтерв’ю sport-express.ua

Також коуч української збірної зазначив те, що в чемпіонаті України зараз здебільшого виступають вітчизняні виконавці:

«В УПЛ зараз не так багато іноземців і наші гравці користуються своїм шансом».

• На даний момент лідерами УПЛ є Кривбас та Дніпро-1, у яких по 34 бали. Полісся з 32 очками в активі посідає третє місце в турнірній таблиці. На четвертій позиції розташовується Шахтар (31), а на п’ятому місці іде Динамо (28).
  • У березні збірна України в рамках плей-офф кваліфікації Євро-2024 зіграє з Боснією і Герцеговиною на її полі. У разі перемоги українська команда зустрінеться з переможцем пари Ісландія – Ізраїль.
  • Чемпіонат Європи 2024 року відбудеться в Німеччині 14 червня – 14 липня.