Полісся хоче створити нову команду: гендиректор житомирського клубу розповів, в якій лізі вона гратиме

Переглядів 4457
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
Полісся хоче створити нову команду: гендиректор житомирського клубу розповів, в якій лізі вона гратиме
Володимир Загурський. Фото: ФК Полісся
Генеральний директор Полісся Володимир Загурський висловився стосовно чемпіонату України U-21 та як його подальша відсутність може вплинути на створення команди Полісся-2.

В кінці січня головний тренер збірної України та віцепрезидент УАФ Сергій Ребров поділився думками стосовно необхідності повернутися зниклий чемпіонат України U-21.

Генеральний директор Полісся Володимир Загурський висловився стосовно цієї ідеї.

«Наразі серед клубів немає консенсусу щодо цього питання. Представники клубів наголошують, що під час війни несуть велике навантаження, зокрема і з огляду на обов’язкову наявність в структурі U-19 та жіночої команди.

Багато клубів хотіли б відмовитись від жіночого футболу, в тому числі і на користь U-21. Позиція нашого клубу — ми однозначно підтримуємо дане питання».

Більш того, Загурський анонсував створення нової команди Полісся у випадку провалу ідеї чемпіонату U-21.

«Якщо клуби не знайдуть консенсус і чемпіонат U-21 не буде створено з наступного сезону, то Полісся буде піднімати питання про створення та заявку Полісся-2 в Другій лізі України», – приводить слова функціонера клубна пресслужба.

  • Чемпіонат U-21 припинили проводити з сезону 2021/22, після чого клуби могли заявити свої молодіжні команди у Другу або Першу ліги.
  • Полісся наразі посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 31 бал за 17 турів.
  • Вже у неділю, 25 лютого, житомиряни зустрінуться з Рухом у 18-му турі.
X