«Понти для приєзжих»: Поворознюк порівняв бюджет Інгульця і Карпат і назвав один клуб, що викидає гроші впусту

Переглядів 23449
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
11 голосів
«Понти для приєзжих»: Поворознюк порівняв бюджет Інгульця і Карпат і назвав один клуб, що викидає гроші впусту
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Власник та президент чемпіона Першої ліги Інгульця Олександр Поворознюк висловився щодо бюджету свого колективу та виділив команду марнотратів.

Інгулець повернувся до української Прем'єр-ліги в ролі переможця Першої ліги сезону 2023/24. Власник та президент клубу Олександр Поворознюк відповів на закиди, що попри успіх він недостатньо інвестує в клуб. 

«Гроші я заробляю ось цими руками та ось цими мозгами. Хто вам сказав, що я економлю? Я просто ніжки протягую по одежці.

Я не можу обіцяти те, що я не зроблю, якісь золоті гори. Можу обіцяти стабільність. Хай хоч один прийде і скаже, що я щось обіцяв і не зробив.

Також Поворознюк відреагував на інформацію про те, що харківський Металіст 1925 збільшив свій бюджет після вильоту з УПЛ.

«Для мене це понти для приєзжих, аби показати, що в тебе грошей багато. Треба було показувати в УПЛ.

Ви ж бачили як ми два рази Карпати порвали? Подивіться на бюджет Карпат та Інгульця. Я вам так скажу: бюджет Карпат це – х5 у порівнянні з Інгульцем», – розповів Поворознюк ютуб-каналу «BurBuzz».

  • Раніше повідомлялося, що Карпати найзаможніша команда Першої ліги, що має бюджет три-чотири млн доларів на рік.
  • Інгулець став переможцем Першої ліги та повернувся до УПЛ, випередивши львівський колектив.
  • Металіст 1925 став найгіршою командою елітного дивізіону та понизився у класі, маючи потужних інвесторів від початку сезону 2023/24.