«Практично все вирішили»: герой Епіцентра оцінив значення перемоги над Поліссям у боротьбі за виживання в УПЛ
Нікіта Федотов вважає, що перемога над житомирським Поліссям майже гарантувала Епіцентру збереження місця в елітному дивізіоні України на сезон-2026/27.
Голкіпер Епіцентра Нікіта Федотов в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» після сенсаційної перемоги у матчі 28-го туру УПЛ проти Полісся (3:2) оцінив значення цього несподіваного результату в боротьбі за збереження місця в елітному дивізіоні України на наступний сезон-2026/27.
«Думаю, ці три очки практично все вирішили для нас», – згадав Федотов.
- Після переходу до Епіцентра взимку 2026 року Федотов провів лише два матчі за клуб. В обидвох 25-річному воротарю прийшлося несолодко: довелося протистояти командам з топ-4 УПЛ – Динамо та Поліссю.
- Якщо з киянами Федотов пропустив чотири м'ячі, то з житомирянами – вже вдвічі менше, ще й став героєм переможного матчу.
- Епіцентр набрав 30 очок і на вісім балів відірвався від Кудрівки, майже гарантувавши собі місце в УПЛ на наступний сезон.