«Робитиму все можливе, аби допомогти не лише присутністю»: реакція Кулача на перший матч за Динамо в сезоні

Переглядів 980
Владислав Кулач. Фото: ФК Динамо
Нападник Динамо Владислав Кулач вперше за тривалий час вийшов на поле в офіційному матчі, допомігши «біло-синім» перемогти «Інгулець» (2:1) в перенесеному матчі першого туру УПЛ.

29-річний футболіст влітку зламав стопу, яка дошкуляла Кулачу тривалий період часу. Після кількох місяців відновлення нападник отримав перші ігрові хвилини в офіційному матчі.

«Ми розмовляли з Містером, я готувався. Звичайно, чекав цього моменту, як і попередніх іграх. Слава богу, сьогодні вийшов, команда виграла, тож рухаємося далі. Звичайно, хочеться грати та забивати в кожній грі. Але це футбол.

Сподіваюся, голи ще прийдуть. Робитиму все можливе, аби допомагати команді не лише своєю присутністю, а й голами», – сказав Кулач після матчу з Інгульцем.

Нагадаємо, Кулач вільним агентом перейшов в Динамо з Ворскли влітку 2021 року. Його контракт з Динамо чинний до літа наступного року та має опцію продовження ще на рік. У складі Динамо нападник зіграв у п'яти іграх, в яких забив один м'яч.

Раніше Кулач мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Форвард переніс операцію на серці у Німеччині, де йому зробили малоінвазивну процедуру, спрямовану на нормалізацію ритму.

Динамо набрало 23 очки та піднялося на третє місце в турнірній таблиці УПЛ. 21 листопада динамівці зіграють з рівненським Вересом.