«Ротань неправильно його використовує»: український тренер вказав на занепад зірки Олександрії

Переглядів 722
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Ротань неправильно його використовує»: український тренер вказав на занепад зірки Олександрії
Кирило Ковалець. Фото: Олександрія
Колишній головний тренер Металіста Олександр Севідов висловився з приводу гри півзахисника Олександрії Кирила Ковальця та сказав, що Руслан Ротань неправильно використовує цього футболіста.

В минулому турі УПЛ Олександрія поступилася Чорноморцю із розгромним рахунком 1:5, а після цього обіграла Рух у 1/8 фіналу Кубку України – 1:0.

Півзахисник Кирило Ковалець зіграв в обох цих зустрічах, проте результативними діями не відзначився.

Олександр Севідов вважає, що головний тренер Олександрії Руслан Ротань не дуже добре распоряжається цим гравцем.

«Кирило Ковалець якось грає... Ну, на мій погляд, трохи неправильно Руслан використовує Ковальця. Чому? Ну тому що Ковалець перестав приносити користь Олександрії, значить треба зробити висновки.

У футболіста є сильні та слабкі якості і це задача тренера – використовувати сильні та маскувати слабкі якості футболіста», – сказав Севідов на ютуб-каналі «Фінти та підкати».

  • Загалом, в цьому сезоні, Ковалець зіграв у семи матчах, в яких заробив одну жовту картку.
  • Він виступає за Олександрію з 2018 року, а його нинішній контракт розрахований до кінця нинішньої кампанії.
  • Севідов очолював львівські Карпати (2013-2014), харківський Металіст (2015-2016), ужгородську Говерлу (2011-2013), Маріуполь (2016-2017) та низку інших клубів.
  • Суд у Лозанні у квітні 2023 року залишив без зміни вирок УАФ, згідно з яким Севідова було довічно відсторонено від футболу за участь в організації договірних матчів у ПФК Суми. Там він із 2017 по 2018 рр. виконував роль консультанта.
X