Шахтар, Дніпро-1, Зоря та Динамо: перша четвірка УПЛ звернулася до гравців Барселони, які привітали росіян з чемпіонством

Переглядів 4919
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Шахтар, Дніпро-1, Зоря та Динамо: перша четвірка УПЛ звернулася до гравців Барселони, які привітали росіян з чемпіонством
Серхі Роберто. Фото: Google
Донецький Шахтар, Дніпро-1, луганська Зоря та київське Динамо відреагували на привітання Серхі Роберто та Алекса Бальде, які звернулися до російських фанів.

Лідери УПЛ донецький Шахтар, київське Динамо та луганська Зоря відреагували на вчинок футболістів Барселони, які звернулися до росіян.

Раніше гравці Барси Алекс Бальде та Серхі Роберто записали відео, в якому вони привітали російських фанів з перемогою в чемпіонаті Іспанії.

Шахтар опублікував наступний пост стосовно вчинку футболістів «блаугранас»:

«Доки наші військові проходять курс реабілітації в Барселоні, гравці Барселони Серхі Роберто та Алехандро Бальде записують відеозвернення до вболівальників країни, яка просто зараз убиває українців, убиває дітей, знищує наші міста».

Дніпро-1 написав наступне в своєму твіттері:

«Увесь цивілізований світ підтримує Україну на шляху героїчної боротьби проти жорстоких загарбників. Ми дуже вдячні за це. Але в той же час гравці великого клубу вітають уболівальників з Росії. Кажете, це частина вашої перемоги? І ця будівля, зруйнована рашистською ракетою, теж?»

Зоря в інстаграмі опублікувала такий пост:

«Запрошуємо в Запоріжжя гравців Барселони, які записують звернення до вболівальників з росії, подивитися на русский мир»

Динамо з цього приводу написало наступне:

«Ми щиро рекомендуємо гравцям ФК Барселона переїхати ближче до своїх російських уболівальників і подати заявку на участь у чемпіонаті росії»