Шахтар переміг Динамо у дебютному матчі Пушича в УПЛ: «гірники» обійшли в турнірній таблиці Дніпро-1

Переглядів 2099
Динамо – Шахтар. Фото: УПЛ
У центральному матчі 13-го туру Української Прем'єр-ліги київське Динамо приймало донецький Шахтар. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Загалом у першому таймі команда Луческу виглядала небезпечнішою, Шахтар зазвичай вибігав лише в контратаки.

Спочатку Беніто відгукнувся на флангову подачу Шепелєва і ударом ножицями змусив Різника вступати в гру. Голкіпер Шахтаря з цим пострілом впорався.

Також в кінцівці першої половини гри, Валерій Бондар обрізався біля свого штрафного майданчика і подарував м'яч Шапаренку. Хавбек прицільно пробив здалеку, але декількох сантиметрів не вистачило Миколі, щоб влучити у ворота.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

«Гірники» чудово розпочали другий тайм і завдяки цьому відкрили рахунок у цьому матчі. Бущан пропустив поміж ніг удар низом від Зубкова після проникаючої передачі Невертона.

▶️Переглянути гол Зубкова можна в Телеграм-каналі FanDay

На 79-й хвилині Шахтар міг збільшити свою перевагу, але Сікан не реалізував вихід один на один. Бущан чудово парирував удар нападника.

У кінцівці гри кияни отримали свій супер шанс. Пономаренко віддав у вільну зону на Караваєва, однак півзахисник не влучив у ворота із вбивчої позиції.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Шахтаря.

Українська Прем'єр-ліга, 13 тур

Динамо — Шахтар — 0:1

Голи: Зубков, 53.

• В наступному турі УПЛ, 12 листопада, київська команда зіграє з криворізьким Кривбасом.
  • Шахтар же продовжить свій виступ в Лізі чемпіонів матчем із Барселоною, що відбудеться 7 листопада.
  • Після цього поєдинку донецький клуб займає третю позицію з 24 очками, а Динамо йде сьомим з 16 балами в активі.