Шахтар ‒ перший півфіналіст Кубка України: донеччани вибили першолігову Вікторію

Переглядів 1543
Футболісти Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
Вікторія та Шахтар дали старт поєдинкам 1/4 фіналу Кубка України. Поєдинок у Києві завершився з рахунком 0:2 на користь фаворита цієї пари.

Вікторія, для якої кубкова гра була номінально домашньою, погодилася на перенесення гри із Сум до Києва. Кубкова гра стала першою для новопризначеного коуча Шахтаря Маріно Пушича в Україні.

Долю цього матчу вирішили два голи Шахтаря у першій 45-хвилиці. Спочатку Назарина дальнім ударом прошив голкіпера Вікторії Шеліхова, а вже за три хвилини аналогічний удар вдався Зубкову, зробивши перевагу чемпіона України більш комфортною.

В другому таймі футболісти Шахтаря перейшли в економ-режим та довели матч до логічної перемоги. Наприкінці зустрічі донеччани провели третій гол, перервав кубкову казку Вікторії, яка на шляху до чвертьфіналу пройшла 4 раунди змагань.