Шахтар продовжує розносити ФІФА: як «гірники» сприйняли невтішні новини з Лозанни

Переглядів 674
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
0 голосів
Шахтар продовжує розносити ФІФА: як «гірники» сприйняли невтішні новини з Лозанни
Сергій Палкін. Фото: Шахтар
Гендиректор Шахтаря Сергій Палкін висловився стосовно відмови Спортивного арбітражного суду в Лозанні (CAS) задовольнити позов «гірників» проти ФІФА.

Спортивний арбітражний суд (CAS) в Лозанні рішенням від 13 січня 2023 року відхилив позов Шахтаря проти ФІФА на 50 мільйонів євро через масову втечу легіонерів з початком війни в Україні.

Зараз Шахтар працює над розглядом справи Єврокомісією та Федеральному суді Швейцарії. Клуб намагається довести порушення з боку ФІФА законів України, Швейцарії та Євросоюзу про конкуренцію.

«ФІФА забрала всіх наших іноземних гравців і не захистила нас від усіх боргів. Ця ситуація доводить українські клуби до банкрутства. ФІФА не хвилює український футбол. Вони нас не підтримують, вони просто намагаються показати комусь, я не знаю кому, що вони номер один і ніхто на них не вплине і ніхто ними не керуватиме.

ФІФА ставить себе вище закону. Ми повинні це змінити. Не тільки заради Шахтаря, не тільки заради українських клубів. Ми повинні змінити це заради всіх клубів світу», – наводить слова Палкіна SportsPro

Нагадаємо, Шахтар вимагає від ФІФА компенсації у розмірі 40 млн євро через запровадження Annexe 7 – правила ФІФА, що дозволило іноземним гравцям Шахтаря призупинити чинні контракти з клубом