«Шахтар розгорнув в укритті маленький генштаб»: як «гірникам» вдалося перевернути матч з Олександрією

Переглядів 442
Шахтар зіграв внічию з Олександрією. Фото: ФК Шахтар
Ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський поділився інсайдом з матчу десятого туру УПЛ Шахтар – Олександрія (2:2), який через повітряну тривогу був призупинений.

Шахтар вдесятьох ледь не вирвав вольову перемогу, поступаючись в рахунку до 40-ї хвилини. Півторагодинна пауза, пов'язана з повітряною тривогою, допомогла Шахтарю провести роботу над помилками, яка дозволила уникнути поразки.

«Шахтарю дуже допомогла тривога. Йовічевіч розгорнув в укритті маленький генштаб. Принесли екран, розібрали 40 хвилин першого тайму. Це дисонує з поведінкою протилежного табору.

Гура за півтори години паузи замкнувся в собі, як справжній інтроверт. Це мало різний влив на гру», – зазначив Співаковський.

Шахтар набрав 20 очок у восьми матчах і посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ. 5 листопада команда в 11 турі протистоятиме Інгульцю.